Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Сервісна служба

Компанія гарантує якісне та своєчасне виконання монтажних, пусконалагоджувальних робіт, гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування.

Відділ сервісного обслуговування функціонує з першого дня створення компанії та за десятирічний період існування зумів накопичити безцінний досвід обслуговування різнопланового медичного та косметологічного обладнання.

Після укладання представницької угоди інженери компанії пройшли навчання та стажування на заводах компанії Asclepion з отриманням відповідних сертифікатів. Крім того, фахівці та менеджери компанії щорічно проходять курси підвищення кваліфікації на заводі компанії-виробника.

Компанія надає дворічну гарантію на все лазерне обладнання з наступним післягарантійним та сервісним обслуговуванням.

Гарантійне обслуговування лазерних систем передбачає безкоштовну заміну елементів і запчастин, що вийшли з ладу, протягом дії гарантійного терміну з причин, не залежних від користувача та за умови дотримання правил експлуатації систем споживачем.

Постгарантійне обслуговування лазерних систем – це платна технічна підтримка (сервісне обслуговування та ремонт обладнання за потреби) покупця компанією, яка продала та встановила дане обладнання.

Сервісне обслуговування обладнання не входить до гарантійних зобов'язань, але є необхідним для довготривалої та продуктивної роботи системи. У зв'язку з чим представник компанії обов'язково має ознайомити покупця з вимогами щодо сервісного обслуговування обладнання.

Компанія гарантує дотримання високих стандартів виробника «Asclepion Lasers Technologies» у наданні технічної підтримки та оперативного постачання витратними матеріалами та запасними частинами, забезпечуючи чудовий сервіс та високу продуктивність Вашого лазерного обладнання.