Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Наші клієнти

Студія лазерної епіляції, Київ

MV Aesthetics — це сучасна клініка естетичної медицини та косметології нового покоління. Найефективніші сервіси для продовження здорової краси, сертифіковані спеціалісти з медичною освітою та тепла атмосфера простору – те, що зможе надихнути вас відвідувати лікарів косметологів та естетистів.

Сучасний салон апаратної косметології

лазер для эпиляции

У центрі SuperNova надаються послуги в галузі естетичної медицини та лазерної епіляції. У багатопрофільній клініці створені всі умови для досягнення максимально ефективних та якісних результатів.

Процедуру лазерного омолодження в клініці Нова здійснюють ербієвим лазером нової генерації MCL 31 Dermablate, досягаючи максимальний ефект без будь-яких негативних наслідків. Процедура абсолютно безболісна, займає 30 хвилин часу і може проводитись цілий рік, незалежно від пори року.

Також у медичному центрі створено всі умови для терапії делікатних жіночих проблем. Лікування проводиться за допомогою спеціальної інтравагінальної насадки Juliet. Позитивний ефект досягається за рахунок відновлення початкового метаболізму в тканинах піхви, а також покращення стану слизової оболонки за допомогою посилення процесів неоколагенезу. Більш детально про процедуру лікування Juliet.

лазерна шліфовка

Інститут пластичної хірургії «ВІРТУС» – найбільший в Україні медичний заклад, який займається проблемами естетичної медицини. У клініці широко використовуються різні методики лазерної косметології: фракційний фототермоліз, лазерне омолодження, видалення доброякісних новоутворень за допомогою лазера.

У клініці використовуються діодний лазер MeDioStar Effect, ербієвий лазер MCL 30 Dermablate та інші моделі медичних та косметологічних лазерів ТМ Asclepion.

обладнання для салону краси

Клініка естетичної медицини «ЕДІТ».У центрі можна провести лазерну епіляцію, видалення видимих судин і провести лазерну терапію вугрової хвороби за допомогою лазера MeDioStar NeXT

Київський міський центр пластичної мікрохірургії та естетичної медицини «ЦЕРТУС». Фахівці центру естетичної медицини "Цертус" використовують широкий спектр методик апаратної косметології. Косметологічний лазер Asclepion застосовується для проведення фракційного фототермолізу, видалення пігментних плям, зморшок, рубців, розтяжок, лазерного омолодження шкіри.

суперфракційний фоторемоліз

Студія краси та фітнес-клуб «Формула Тіла». Для створення досконалої зовнішності тут використовують лазерну епіляцію, омолодження (реювенація) та відбілювання на лазері останнього покоління MeDioStarNeXT.

Курортний комплекс «Аквамарин Медікал СПА». SPA салон Аквамарин пропонує великий вибір косметологічних послуг різними методами апаратної косметології за допомогою обладнання компанії Asclepion (лазерна косметологія, ліфтинг ударно-хвильовими методиками)

Центр медичної косметології «Гармонія Краси». Провідна косметологічна клініка міста Дніпро пропонує безпечну та ефективну лазерну корекцію естетичних проблем за допомогою діодного лазера нового покоління.

Миколаївський медичний центр «АРНІКА».

Водно-оздоровчий комплекс «Терми».

Медичний центр «ЛЄОДЕРМ», м. Львів.

Сучасний Біосалон «ДОМІНО» – це втілення миротворчої концепції з використанням новітніх технологій збереження краси та здоров'я.

Клініка апаратної косметології "SLIM", м. Київ

Центр естетичної косметології «Аполінарія», м. Київ

Салон краси «DELAKRUA», г. Харьков

Салон краси «Руки-Ножиці», м. Донецьк

Клініка краси та здоров'я «RED LINE», м. Київ

Центр апаратної косметології "HBY", м. Одеса

Клініка апаратної косметології "MediSkin", м. Хуст

Клініка естетичної медицини «LaRang», м. Одеса

Медичний центр "МедІнфо", м. Донецьк