Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Про Asclepion

Понад 30 років компанія Asclepion Laser Technologies є світовим лідером у галузі виробництва медичних лазерів. Компанія одна з перших використала інноваційні лазерні технології для медичних та естетичних цілей.

«Asclepion Laser Technologies GmbH» була заснована в 1977 році під назвою «Meditec Reinhard Thyzel GmbH» та спеціалізувалася в галузі виробництва офтальмологічних лазерів.

У 1988 році поряд з виробництвом офтальмологічних ексімерних лазерів компанія налагодила виробництво лазерів для хірургії, дерматології та стоматології вже під новою назвою - «Aesculap Meditec GmbH».

1995 між Aesculap Meditec GmbH і компанією Jenoptic утворено спільне підприємство для випуску деяких комплектуючих частин для лазерів.

У 2000 році компанія Aesculap Meditec GmbH була перейменована в Aesculap Meditec AG, і в 2002р. об'єднана з відомою компанією Carl Zeiss.

Нова компанія «Carl Zeiss Meditec AG» відкриває паралельний напрямок та налагоджує виробництво оптичних елементів для медичних лазерів. Новий поштовх до подальшого розвитку компанії стало її включення у 2003 році до групи компаній EL.En. S.P.A.Group/Quanta System S.P.A під новою назвою «Asclepion Laser Technologies GmbH». Злиття компаній призвело до залучення мільйонних інвестицій та участь у розробці нових лазерних систем промислово-дослідних лабораторій Флоренції та Мілану.

Результат не змусив довго чекати: нові моделі лазерних платформ Dermablate Effect, MeDioStar Effect і TattooStar Effect з новим ергономічним дизайном, програмним забезпеченням і розширеним спектром косметологічних послуг; медичний лазер для використання в галузі гінекології та урології MultiPulse.

Єна – центр оптичної промисловості Німеччини


На сьогоднішній день компанії зі штаб-квартирою в Єні, бере активну участь у наукових дослідженнях у галузі оптичних технологій та активно співпрацює провідними університетами Німеччини, у тому числі з Єнським університетом.

Постійна розробка та впровадження у практику інноваційних технологій зробило компанію одним із світових авторитетів у сфері лазерних технологій. І сьогодні обладнання Asclepion ефективно працює у більш ніж 60 країнах світу.

Девіз компанії: Будь першим сьогодні, щоб завтра бути лідером

Щоб зайняти лідируючі позиції на світовому ринку, необхідно не просто пропонувати свій продукт. Компанія Asclepion досягла успіху завдяки багаторічній копіткій роботі в науковій, виробничій та маркетинговій сфері - від розробки лазерних та мікрооптичних систем, впровадження їх у виробництво - до організації широкої мережі представництв та ефективної сервісної служби. Одним із ключових елементів успіху компанії є облік побажань та вимог пацієнтів, лікарів та компаній-партнерів по всьому світу.

Компанія «МЕД ЕКСІМ» - офіційний представник Asclepion в Україні.

При виборі свого офіційного представника компанія Asclepion враховувала рівень розвитку дилерської мережі, сервісну службу, надійність, а також час роботи на ринку медичного обладнання. Компанія «МЕД ЕКСІМ» підходить за всіма високими європейськими критеріями.

Центральний офіс компанії «МЕД ЕКСІМ» розташований у Києві – столиці України.

Адреса центрального офіса компанії: вул Назарівська, 1, Київ, 01032
Контактні телефони: +38 (044) 234-48-28, +38 (044) 234-36-28, +38 (044) 467-52-23, +38 (044) 467-52-24, +38 (044) 467-53-42.
Сервісний центр: +38 (044) 500-19-12.

E-mail: info@medexim.ua.

Сайт компанії: medexim.ua