Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Урологія

Лікування урологічних захворювань за допомогою лазера – галузь, що швидко розвивається, в якій лазерні технології вже зараз використовуються для виконання різних медичних втручань. У деяких терапевтичних напрямках лазери стали основним методом лікування та стандартом медичного обслуговування. Лазер успішно використовується в таких областях як контактна літотрипсія, енуклеація та абляція передміхурової залози, уретротомія та видалення злоякісних та доброякісних пухлин сечового міхура та багатьох інших.

Контактна літотрипсія та контактне дроблення каменів у сечостатевій системі. Камені в сечовому міхурі, сечоводах і нирках є щільними або кристалічними утвореннями, які утворюються з мінералів, що містяться в сечі. Найбільш часто для фрагментації каменів за допомогою лазера (лазерна літотрипсія) використовуються гольмієвий лазер. Технічні характеристики та хвиля випромінювання гольмієвого лазера оптимально підходять для цієї процедури. Недарма гольмієвий лазер із довгою хвилі 2 100 нм вважається золотим стандартом літотрипсії.

При контактній літотрипсії гнучкий світловод вводитиметься через робочий канал цистоскопа і лазер передає імпульс прямо на камінь. Камінь руйнується, а залишки виходять через сечівник. Ця процедура проводиться під місцевою або загальною анестезією та відноситься до розряду малоінвазивних втручань.

Для використання в урології, зокрема для дроблення каміння, компанія Asclepion рекомендує використовувати гольмієві лазери моделей MultiPulse HoPLUS, MultiPulse Ho з набором відповідних аксесуарів та насадок.

Енуклеація та абляція передміхурової залози. Доброякісна гіперплазія простати – це збільшення в розмірах передміхурової залози за рахунок розростання стромальних та епітеліальних клітин передміхурової залози, що призводить до утворення великих нечітких формацій, які зменшують просвіт сечовипускального каналу. При великих розмірах простати відбувається часткова, інколи ж і повна закупорка уретри, що заважає нормальному відтоку сечі. Крім того, в деяких випадках спостерігається процес переродження доброякісної гіперплазії на рак передміхурової залози.

Вважається, що аденоматозне зростання передміхурової залози починається з 30 років. У віці 50 років у 50% чоловіків підтверджується діагноз гіперплазія простати, а в 80 років цей показник досягає 75%. Провідними симптомами даної патології є часте, слабке та іноді хворобливе сечовипускання, а типовими ускладненнями – ризик сечостатевої інфекції та гостра затримка сечі.

Тулієвий та гольмієвий лазер дають можливість ефективно лікувати цю патологію. Висока абсорбція водою енергії хвилі інфрачервоного лазера ідеально підходить для впливу на м'які та тверді тканини. Відсоток післяопераційних ускладнень, таких як кровотечі, інфекція в сечостатевій системі, дуже низький порівняно з трансуретральною резекцією простати.

Процедура ефективна як при середніх, так і при великих розмірах простати. Під час втручання великі частини часток простати вилущуються з капсули і переносяться до сечового міхура, де руйнуються тканинним моцелятором і видаляються аспіратором.

При цих урологічних маніпуляціях компанія Asclepion рекомендує використовувати тулієвий лазер MultiPulse  і гольмієвий лазер MultiPulse Ho. Перевагою тулієвого лазера MultiPulse Tm+1470 полягає у можливості використання при хірургічному втручанні дві довжини хвиль - для коагуляції та розрізання. Це дозволяє проводити висічення тканин практично без кровотечі.

  

Злоякісні пухлини сечового міхура та сечовивідних шляхів. Згідно з останніми даними, оптимальними для лазерної резекції є невеликі пухлини сечового міхура. Фахівці кажуть, що терапія за допомогою лазера можна порівняти за ефективністю з трансуретральною резекцією. При лікуванні новоутворень сечостатевої системи найбільшу ефективність показали тулієвий та гольмієвий лазер.

Тулієвий лазер MultiPulse та гольмієвий лазер MultiPulse Ho компанії Asclepion розроблені для вирішення широкого спектру в урології – від дроблення каменів для видалення злоякісних пухлин . Великий вибір режимів, оптимальний підбір хвилі випромінювання та широкий набір різних аксесуарів роблять ці лазери незамінним терапевтичним інструментом у спеціалізованих профільних центрах.


Хірургія

Компанія Asclepion має 20 річний досвід з розробки та впровадження хірургічних лазерів різних модифікацій, починаючи неодимових та гольмієвих моделей та закінчуючи вуглецевими та діодними лазерними системами.…

Видалення доброякісних новоутворень лазером

Використання лазерів у косметології революціонізувало всю косметологічну хірургію. Це дало не тільки новий терапевтичний інструмент клініцистам, але й зробило доступним послуги косметологічного хірурга…