Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Видалення доброякісних новоутворень лазером

Використання лазерів у косметології революціонізувало всю косметологічну хірургію. Це дало не тільки новий терапевтичний інструмент клініцистам, але й зробило доступним послуги косметологічного хірурга великій групі пацієнтів. Широка рекламна компанія зробила вуглецевий лазер звичним інструментом для лазерної абляції.

У 1997 році контролюючими органами було дозволено для проведення абляції ербієвий лазер, у областях, де використовувався лише карбоновий лазер. Ербієвий лазер був такий же ефективний при лазерній абляції, як і вуглецевий, з більш коротким часом реабілітації та меншими побічними ефектами. Клінічні дослідження було доведено ефективність ербієвого лазера у низці процедур. Ербієвий лазер з довгою хвилі 2.94 мм має рівень абсорбції водою в 16 разів більший, ніж вуглецевий лазер. Це робить його ідеальним інструментом для тканинної абляції.

Кожен рух променем лазера видаляється тонким шаром шкіри, а глибина абляції контролюється зміною потоку енергії. Ербієвий і вуглекислий лазер можна використовувати не тільки для видалення зморшок і шрамів акне. Різні патології епідермісу можуть видалятися без ушкодження дерми з мінімальним ризиком утворення шрамів.

Лазер може використовуватися для абляції та видалення доброякісних новоутворень епідермісу, у тому числі в терапії себорейного кератозу, старечого кератозу, лентиго, епідермального невуса, доброякісна невуса, ксантелазми та інших доброякісних новоутворень шкіри.

Компанія Asclepion в Україні пропонує широкий модельний ряд лазерів для косметології та медицини з оптимальним набором технологій, режимів та клінічних схем для лікування доброякісних пухлин шкіри - ербієвий лазер (Er:YAG) Dermablate Effect, ербієвий лазер нового покоління MCL 31 Dermablate, карбоновий лазер MultiPulse CO2.

     


Урологія

Лікування урологічних захворювань за допомогою лазера – галузь, що швидко розвивається, в якій лазерні технології вже зараз використовуються для виконання різних медичних втручань. У деяких терапевтичних…

Корекція рубців та шрамів

У сучасній косметологічній медицині існує багато методів лікування рубців та шрамів – хірургічна пластика, кріодеструкція, гормонотерапія та багато іншого. Але все більшою популярністю користується лазер…