Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Хірургія

Компанія Asclepion має 20 річний досвід з розробки та впровадження хірургічних лазерів різних модифікацій, починаючи неодимових та гольмієвих моделей та закінчуючи вуглецевими та діодними лазерними системами. За минулі десятиліття використання хірургічних лазерів революціонізувало цю галузь медицини. Хірургічні лазери не тільки зробили оперативне втручання більш швидким та ефективним, але також звели до мінімуму ризик побічних ефектів та післяопераційних ускладнень, що дає змогу зменшити період перебування у стаціонарі та навіть проводити деякі операції в амбулаторному режимі.

Великий досвід у цій галузі, інноваційний підхід та широкий модельний ряд роблять компанію Asclepion надійним партнером на ринку хірургічних лазерних технологій. Лінія хірургічних лазерів від Asclepion складається з 5 моделей та широкого спектру аксесуарів, що дозволяє використовувати лазер у різних клінічних областях: загальної хірургії, отоларингологи, урологи та гінекології.

Вуглецевий лазер є найбільш поширеною моделлю, яка використовується в хірургії, дерматологи, урології, гінекології, ЛОР патології. Промінь лазера проводить розріз глибиною 3 мм, одночасно проводячи коагуляцію кровоносних судин по краях рани. Випромінювання діє дуже локально, біологічна тканина вапоризується лише у фокусній зоні. Найближчі області менш ушкоджуються, ніж під час використання простого скальпеля. Додаткова перевага – промінь лазер забезпечує 100% стерильність у галузі розсічення.

Діодний лазер є мінімально інвазивним інструментом при лікуванні таких захворювань як поліпоз слизових носа та придаткових пазух, гіперплазії носових раковин, синехії, видаленні кіст та рецидивуючих кровотеч. За короткий період пацієнт може позбавитися своїх проблем, не падаючи традиційному хірургічному втручанню. При використанні діодного лазера відсутня кровотеча та відпадає необхідність у тампонаді. Як правило, місцева анестезія є достатньою для оперативного втручання за допомогою лазера. Результат впливу хірургічного лазера далеко перевершує оперативні втручання з допомогою традиційної хірургії.

Для використання в хірургії компанія Asclepion пропонує вуглекисневий лазер MultiPulse CO2 з набором насадок для використання у профільних хірургічних областях та високопотужний діодний лазер. Особливістю діодного лазера є можливість комплектації двома довжинами хвиль. Це дозволяє підібрати хвилю з учитом індивідуальні особливості кожного клінічного випадку.

Слід зазначити, у кожній клінічній області використовується маса додаткових інструментів та обладнання. Так що купити лазер для хірургії рекомендується тільки з набором перевіреного медичного обладнання.


ЛОР

На сучасному етапі розвитку хірургії в отолярингології, у більшості випадків, використовуються ендоскопічні доступи, саме тому лазер виявляється ідеальним терапевтичним інструментом. Лазер дозволяє проводити…

Урологія

Лікування урологічних захворювань за допомогою лазера – галузь, що швидко розвивається, в якій лазерні технології вже зараз використовуються для виконання різних медичних втручань. У деяких терапевтичних…