Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Корекція рубців та шрамів

У сучасній косметологічній медицині існує багато методів лікування рубців та шрамів – хірургічна пластика, кріодеструкція, гормонотерапія та багато іншого. Але все більшою популярністю користується лазер завдяки своїй ефективності, мінімальним побічним ефектам і максимальної передбачуваності результатів.

Лазер показує стовідсоткову клінічну ефективність при лікуванні шрамів від акне та вугрів та рубців, келоїдних шрамів, післяопераційних рубців (після кесаревого розтину, апендициту) та багатьох інших.

На даний час використовую дві методики видалення шрамів та рубців – технологія «розм'якшення» та лазерна мікродермабразія. У першому випадку найчастіше використовується неодимовий лазер. Енергія лазерного випромінювання поступово «розм'якшує» рубець і перетворює сполучну тканину на епідермальну. У деяких дослідженнях було описано випадки відновлення волосся на голові після видалення рубців неодимовим лазером.

Найчастіше використовую метод лазерного шліфування ербієвим або карбоновим лазером. Видалення шрамів відбувається за рахунок пошарового видалення сполучної тканини рубця. Ефективність впливу заздрості від глибини ушкоджень. При поверхневих рубцевих змінах більш підходить вплив ербієвим лазером, при глибоких пошкодженнях – вуглекисневим.

При видаленні рубцевих змін та шрамів компанії рекомендує використовувати ербієві лазери моделей Dermablate Effect, MCL 31 Dermablate, а також карбоновий лазер MultiPulse CO2. Оптимальні налаштування, набір спеціалізованих режимів та насадок дозволяють провести ефективну мікродермабразію при найскладніших рубцях.

     

Компанія Asclepion Laser Technologies пропонує не тільки купити лазери для косметології в Україні, повну технічну та сервісну підтримку, а також допомогу фахівців у навчанні, підбором оптимальних режимів та забезпеченням професійною інформацією лікарів косметологів.


Видалення доброякісних новоутворень лазером

Використання лазерів у косметології революціонізувало всю косметологічну хірургію. Це дало не тільки новий терапевтичний інструмент клініцистам, але й зробило доступним послуги косметологічного хірурга…

Лазерне шліфування шкіри

Довгий час абляційне лазерне шліфування проводилося карбоновим лазером. З 1968 року карбоновий лазер використовувався на лікування шрамів акне, видалення зморшок, актичного хейліту та інших симптомів фотостаріння.…