Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Ендовазальна лазерна коагуляція

Лікування варикозної хвороби вен лазером (ендовазальна лазерна коагуляція).

Ендовазальна лазерна коагуляція (лікування варикозної хвороби за допомогою лазера) – це сучасний та ефективний метод терапії варикозного розширення вен. В основі методу лежить вплив високоінтенсивного лазерного випромінювання на уражену ділянку венозної судини, що викликає його облітерацію з подальшим розсмоктуванням.

Популярність цього методу у флебології пояснюється тим, що лазер у поєднанні з простими медичними технологіями (катеризація вен, місцеве знеболювання) дає можливість отримати результат, який за всіма показниками перевищує хірургічну операцію з видалення вен.

Сутність методу полягає у фізичному впливі енергії лазерного випромінювання на венозну стінку. В результаті поглинання гемоглобіном енергії лазера та переведення її в тепло руйнуються еритроцити крові та утворюються мікробульбашки пари з температурою близькою до 100 градусів за Цельсієм. У зоні впливу лазерного випромінювання утворюється щільний тромб, що швидко організується. Через 3-4 тижні вена заміщується сполучною тканиною.

 

 

Основні переваги лазера QuadroStar Pro компанії Aslepion, який використовується для ендоваскулярної лазерної коагуляції, полягає в унікальній хвилі довжиною 577нм жовтого спектру, яка має найбільше пікове поглинання гемоглобіном . Надійність та тривалість експлуатації приладу гарантує високопродуктивний діодний модуль німецького виробництва.


Лазерна хірургія в ортопедії

На сучасному етапі розвитку медицини лікарі починають відмовлятися від важких операцій на користь малоінвазивних методик. Однією з таких методик є використання лазерного випромінювання. Створення різних…

Гінекологія

Використання лазера в гінекології. В останнім часом лазерні апарати з високою енергією випромінювання широко використовуються в амбулаторній та стаціонарній гінекологічній практиці. Таке стрімке…