Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Лазерна хірургія в ортопедії

На сучасному етапі розвитку медицини лікарі починають відмовлятися від важких операцій на користь малоінвазивних методик. Однією з таких методик є використання лазерного випромінювання. Створення різних типів лазерних установок на основі високо та низько інтенсивного випромінювання дозволяє все ширше використовувати їх як у хірургії, так і при терапевтичному лікуванні багатьох захворювань.

Високоінтенсивне лазерне випромінювання є високо технологічним, малоінвазивним методом лікування з високою інтенсивністю, оскільки має потужну сануючу та реваскуляризуючу дію на навколишні тканини, що дозволяє використовувати його при терапії різних ортопедичних захворювань, незалежно від віку.

Лазерне випромінювання широко використовується в артоскопічній хірургії, при видаленні частини або всього міжхребцевого диска (дискектомія), при реваскуляризації ураженого відділу кістки при асептичних некрозах, остеохондропатіях різної локалізації, а також для випарювання вмісту кісткової кісти та коа. >

В ортопедії найчастіше використовують різні моделі діодних лазерів, універсальний хірургічний вуглекислотний лазер та гольмієвий лазер. Компанія Asclepion пропонує для використання в ортопедії гольмієвий лазер моделі MultiPulse Ho.

Особливістю гольмієвого лазера полягає в тому, що його випромінювання має короткий шлях поглинання водою в тканинах, а глибина проникнення становить 400 мкм. Якщо говорити образно, то промінь лазера буквально підриває м'які біологічні тканини багаті на воду, а на кінчику оптичного волокна в місці впливу виникає бульбашка пара діаметром кілька міліметрів.

Перевагою гольмієвого лазера моделі MultiPulse Ho компанії Asclepion, що дозволило завоювати лідируючі позиції на ринку хірургічних лазерів, є коротко і тривалий імпульсний режим. Це дозволяє успішно працювати як з м'якими, так і твердими тканинами.

Представництво компанії Asclepion в Україні пропонує не лише купити хірургічний лазер, але також підбере необхідний інструментарій та набори для проведення операцій в ортопедії.


Вагінальне омолодження

Синдром вагінальної релаксації (СЗР) – поширений стан в основі якого лежить втрата тонусу та оптимальної структури м'язів піхви. Основу синдрому лежить послаблення тонусу м'язів у результаті пологів та…

Ендовазальна коагуляція

Лікування варикозної хвороби вен лазером (ендовазальна лазерна коагуляція). Ендовазальна лазерна коагуляція (лікування варикозної хвороби за допомогою лазера) – це сучасний та ефективний метод терапії…