Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Використання лазера у гінекології

Використання лазера в гінекології.

В останнім часом лазерні апарати з високою енергією випромінювання широко використовуються в амбулаторній та стаціонарній гінекологічній практиці.

Таке стрімке поширення лазерних технологій відбувається завдяки широкому спектру та ефективному впливу лазерного випромінювання на тканини з мінімальними побічними явищами.

Лазер у гінекології дозволяє зменшити травматичний вплив на тканини, що оточують патологічне вогнище та отримати відмінний гемостаз (зупинка кровотечі). Все вище перераховане дає можливість забезпечити якісне та швидке загоєння ранової поверхні після оперативного втручання.

У гінекології використовується контактна технологія лазерної дії - випромінювання лазера доставляється в зону дії за допомогою оптоволокна. Хірургічний лазер має низку переваг над іншими хірургічними методами. Він має дуже хороші кровоспинні властивості, що важливо при роботі на слизовій шийці матки. Це особливо важливо у випадках дисплазії шийки матки, хронічного цервікозу та псевдоерозії шийки матки, коли в ділянці впливу присутня судинна патологія.

Швидка зупинка кровотечі під час операційного втручання гарантує сприятливий та спокійний перебіг післяопераційного періоду, а також відсутність кровотечі під час процесу відторгнення струпа.

Сучасні лазери для медицини мають невеликі габарити, в більшості випадків являють собою компактні настільні системи, що дозволяє широко використовувати лазер не тільки в стаціонарах, а й в амбулаторних умовах - у гінекологічних кабінетах поліклінік та жіночих консультаціях.

Показанням для використання хірургічних лазерів у гінекології є псевдоерозія та лейкоплакія шийки матки, різні папіломи та кондиломи, дисплазії, поліпози та ендометріози. Також лазер використовується для лікування захворювання вульви та піхви – видалення папілом, кондилом, терапія лейкоплакії та ендометріозу. Протипоказаннями для використання лазерів є запальні захворювання статевих органів у гострій фазі, ступінь чистоти піхви 3-4 ступеня.

Для використання в гінекології компанія Asclepion пропонує такі лазерні системи: універсальний вуглекислотний лазер для косметології та медицини MultiPulse CO2, гольмієвий лазери моделі MultiPulse Ho та MultiPulse HoPLUS , а також тулієвий лазер MultiPulse Tm +1470. Лазер оснащується спеціальними насадками та оптоволокном для гінекології.


Ендовазальна коагуляція

Лікування варикозної хвороби вен лазером (ендовазальна лазерна коагуляція). Ендовазальна лазерна коагуляція (лікування варикозної хвороби за допомогою лазера) – це сучасний та ефективний метод терапії…

ЛОР

На сучасному етапі розвитку хірургії в отолярингології, у більшості випадків, використовуються ендоскопічні доступи, саме тому лазер виявляється ідеальним терапевтичним інструментом. Лазер дозволяє проводити…