Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Використання лазера при лікуванні ЛОР

На сучасному етапі розвитку хірургії в отолярингології, у більшості випадків, використовуються ендоскопічні доступи, саме тому лазер виявляється ідеальним терапевтичним інструментом. Лазер дозволяє проводити оперативне втручання у важкодоступних областях безкровно, без проведення загальної анестезії з мінімальним реабілітаційним періодом. 

В ендоскопічній хірургії використовують оптоволоконні системи доставки лазерного випромінювання до тканин. Випромінювання проводиться по гнучкому оптичному волокну та працює в контактному режимі. Це відкриває широкі перспективи перед хірургією в оториноларингології.

Тонке оптоволокно досягає всі важкодоступні зони ЛОР-органів, за рахунок малого діаметра та запасу гнучкості. Гнучкість оптоволокна лазера дозволяє повторювати всі індивідуальні особливості ЛОР органів. Оптоволокно лазера вводиться в основний канал фіброскопа та часто використовується у комбінації з різними оптичними системами.

Показаннями для використання лазера при лікуванні ЛОР патології є доброякісні новоутворення глотці та гортані, фарингомікози, гіпертрофічні фарингіти, дисфункції слухових труб, рубцеві стенози гортані.

Під час лікування різних захворювань ЛОР-органів добре зарекомендували себе діодний і карбоновий лазер для медицини MultiPulse CO2 компанії Asclepion. Це пояснюється не тільки тим, що споживач купив лазер для хірургії під торговою маркою «Зроблено в Німеччині» і великим вибором режимів, але також тим, що представники компанії ретельно та відповідально ставляться до підбору обладнання та інструментів, забезпечуючи повну узгодженість у роботі всіх елементів системи.


Гінекологія

Використання лазера в гінекології. В останнім часом лазерні апарати з високою енергією випромінювання широко використовуються в амбулаторній та стаціонарній гінекологічній практиці. Таке стрімке…

Хірургія

Компанія Asclepion має 20 річний досвід з розробки та впровадження хірургічних лазерів різних модифікацій, починаючи неодимових та гольмієвих моделей та закінчуючи вуглецевими та діодними лазерними системами.…