Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Лазерне шліфування шкіри

Довгий час абляційне лазерне шліфування проводилося карбоновим лазером. З 1968 року карбоновий лазер використовувався на лікування шрамів акне, видалення зморшок, актичного хейліту та інших симптомів фотостаріння. Світлова хвиля довжиною 10600 нм забезпечує високу абсорбцію водою, що веде до швидкої абляції епідермісу.

Хвиля довжиною 2940 нм ербієвого лазера ще більше поглинається водою. Інтенсивна абсорбція забезпечує більш поверхневе проникнення світлової хвилі, ніж випромінювання вуглекислого лазера.

Швидка вапоризація тканини забезпечує підтяжку та згладжування неможливе іншими лазерними системами. Серед абляційних лазерів карбоновий лазер забезпечує більш ефективну підтяжку. Але значна кількість ускладнень щодо тривалого реабілітаційного періоду зменшила відсоток використання даної системи при лазерному омолодженні.

до / після лазерного омолодження ербієвим лазером методом аблятивного фототермолізу

Вибір режиму випромінювання, типу лазера, облік типу шкіри пацинету є вирішальним під час проведення лазерного омолодження, інакше ризик побічних ефектів дуже великий плоть до появи шрамів. Але в руках професіоналів карбоновий лазер залишається чудовим інструментом для лазерного омолодження певної групи пацієнтів. В даний час більшість лазерів модифікуються для проведення фракційної абляції, яка успішно проводить підтяжку шкіри з низьким рівнем побічних ефектів.

Для лазерного шліфування (лазерне омолодження) абляційного та неабляційного вигляду компанія Asclepion рекомендує використовувати вуглекисневий лазер моделі MultiPulse CO2, ербієві лазерні системи Dermablate Effect, MCL 31 Dermablate, з набором насадок для лазерної реювенації.

     

Купити лазер для шліфування шкіри (лазерна реювенація) в Україні ви можете у представництві компанії Аsclepion Laser Technologies. Співробітники компанії не тільки допоможу підібрати вам необхідну комплектацію та конфігурацію, але й забезпечити великим клінічним матеріалом для ефективного використання приладу.


Корекція рубців та шрамів

У сучасній косметологічній медицині існує багато методів лікування рубців та шрамів – хірургічна пластика, кріодеструкція, гормонотерапія та багато іншого. Але все більшою популярністю користується лазер…

Лазерна епіляція

На сьогоднішній день видалення волосся є найпопулярнішою косметологічною процедурою. Здається, всі косметологічні салони, спа-салони та клініки з естетичної медицини пропонують дані послуги своїм пацієнтам,…