Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні
пн-пт 10:00 - 18:00 • (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23
На сьогоднішній день видалення волосся є найпопулярнішою косметологічною процедурою. Здається, всі косметологічні салони, спа-салони та клініки з естетичної медицини пропонують дані послуги своїм пацієнтам, і всі вони використовують різні методи апаратної косметології. Декілька методик з використанням світлової хвилі досить добре вивчені. Найбільш часто використовують селективний фототермоліз, де меланін виступає як хромоформ.
Пігмент меланін знаходиться як стрижні волосся так і в самому фолікулі. Для видалення волосся назавжди або на тривалий період необхідно не тільки зруйнувати волосся, а й репродуктивні клітини, що знаходяться у фолікулі.
Енергія для руйнування меланіну повинна досягти через волосся до фолікула до репродуктивних клітин (1.5 мм під епідермісом). Хоча температура руйнування меланіну досить низька, пігмент руйнується просто лише у волоссі з подальшим повторним зростанням.
Використання неодимового лазера (Nd:YAG) з модулятором добротності (Q-switched лазера) та довгою хвилі 1064 нм дозволяє руйнувати волосся з подальшим відновленням росту. Використання даного типу косметологічного лазера було поширене доти, доки збільшили тривалість імпульсу рубінового лазера, що забезпечило повне видалення волосся.
Вибір лазера для епіляції має ґрунтуватися на двох факторах – кольорі волосся та текстури тканини, а також на кольорі шкіри пацієнта. Обидва ці фактори є вирішальними в успішній та довготривалій лазерній епіляції.
Більше темне та грубе волосся абсорбує більше енергії лазерного випромінювання. Це дозволяє проводити епіляцію лазером з більшою довгою хвилі, енергія яких менше поглинається меланіном. Більш висока абсорбція енергія лазером меланіном – коротша довжина хвилі. Світле і тонке волосся краще видаляється лазерним випромінюванням з короткою довгою хвилі.
Також слід зазначити, що меланін у шкірі конкурує з меланіном у волоссі при лазерній абсорбції. І чим темніший колір шкіри, тим важче лазеру диференціювати меланін у волоссі від меланіну в шкірі і тим важче косметологічний вплив.
Охолодження є важливим фактором захисту епідермісу при лазерній епіляції. Без системи охолодження меланін у шкірі перший поглинає лазерне випромінювання і це призводить до опіку шкіри, а не видалення волосся.
Слід також відзначити, що волосся без пігменту або з невеликою кількістю пігменту неможливо видалити назавжди ніяким косметологічним обладнанням.
При проведенні лазерної епіляції слід також враховувати, що чим коротша довжина лазерного випромінювання, тим менша глибина впливу та енергія лазерного випромінювання не може досягти волосяних фолікулів. Тому при лазерній епіляції не рекомендується використовувати рубіновий лазер (694 нм).
Найчастіше використовують олександритовий лазер із довгою хвилі 755 нм. Це пояснюється тим, що висока абсорбція меланіну даною світловою хвилею, дозволяє александритовому лазеру видаляти волосся з невеликим вмістом пігменту на світлій шкірі.
Однією з негативних дій лазера з довгою хвилі, яка високо поглинається меланіном, є сильний вплив на темні типи шкіри. Лікування темних типів шкіри за допомогою олександритового лазера може призвести до гіпопігментації або післязапальної гіперпігментації.
Олександритовий лазер є ідеальним інструментом для епіляції для пацієнтів з 1, 2 і 3 типом шкіри по Фіцпатрик, а також найкращим вибором при видаленні слабо пігментованого або тонкого волосся. Існує ряд робіт про безпечну та ефективну епіляцію при 4 та 5 типах шкіри, але до цих повідомлень слід ставитися з обережністю.
Існує ряд клінічних досліджень про диспігментацію темних типів шкіри, як ускладнення при використанні олександритового лазера. До того ж, на засмаглій шкірі, використання косметологічного лазера на олександриті може призвести до розладів пігментації, яка зазвичай носить транзиторний характер. Описано випадки парадоксального гіпертрихозу (підвищеної волохатості) при використанні олександритового лазера. Але всі ці побічні дії характерні для темних типів шкіри.
Діодний лазер є робочим конем лазерної епіляції і може використовуватися для всіх типів шкіри. Оптимальний результат виходить і при видаленні грубого, темного волосся. В даний час на ринку апаратної косметології пропонують діодний лазер з довжиною хвилі 800 нм та 810 нм. Невелика різниця в довжині хвилі також стосується і клінічного результату. Лазер довгої хвилі 800 нм глибше проникає, але меншою мірою поглинається меланіном і навпаки.
Неодимовий лазер Nd:YAG з довгою хвилі 1064 нм мінімально поглинається меланіном. Внаслідок чого даний косметологічний лазер ефективний при видаленні темного та грубого волосся. Використання цього лазера уможливило видалення волосся у темношкірих пацієнтах.
Було проведено порівняльне дослідження клінічної ефективності александритового, діодного та неодимового лазера. Александритовий та діодний лазер показав рівну ефективність та больовий синдром. Nd:YAG показав більший больовий синдром та найменшу ефективність. Але даний лазер є найбільш безпечною системою для пацієнтів з темною шкірою та темним волоссям через велику довжину хвилі та менше поглинання меланіну. Інші дослідження показую практично рівну ефективність усіх трьох систем.
Перед початком косметологічної процедури необхідно, щоб кожен пацієнт був уважно оглянутий косметологом, який спеціалізується на лазерній епіляції. Шкіра не повинна мати засмагу, будь-яких пошкоджень та ознак інфекції. У більшості випадків пацієнти з темною шкірою потребують попереднього освітлення шкіри. Для ефективної лазерної епіляції волосся повинне містити меланін – головний хромоформ при лазерній епіляції. Пацієнти повинні розуміти, що біле, дуже світле і слабке волосся неможливо видалити за допомогою лазера.
Перед початком лазерної епіляції, рекомендують провести тестове видалення у певній галузі. Весь процес лікування можна провести через 2 тижні після тестової епіляції за відсутності будь-яких побічних ефектів. Негайно після дії має з'явитися фолікулярна едема та еритема. У постпроцедурний період у пацієнтів із темною шкірою часто місцево використовують стероїди 5 або 6 класу протягом 5 днів для профілактики післязапальних змін. Залежно від типу волосся, зони впливу, типу шкіри повне видалення волосся можливе від 3 до 12 сеансів.
Процедури повинні проходити з інтервалом в 1 місяць, у таких місцях, де зростання волосся відбувається повільно (спина та ноги), час між сеансами має бути збільшено. Захист від сонця дуже важливий фактор до та після лазерної епіляції.
Для лазерної епіляції компанія Asclepion рекомендує використовувати діодний лазер моделей MeDioStar NeXT та MeDioStar Effect. Особливістю діодного лазера MeDioStar є використання при лазерній епіляції дві довжини хвиль (810 нм та 940 нм), нова система передачі енергії, а також інтегрована система охолодження. Наявність двох хвиль дозволяє індивідуально підходити до кожного пацієнта та проводити лазерну епіляцію волосся різного кольору та товщини на будь-якому фототипі шкіри.
Діодний лазер нового покоління MeDioStar NeXT компанії Asclepion вже успішно працює у багатьох провідних косметологічних центрах та салонах по всій Україні. Покупець, вивчивши нашу пропозицію, ціну лазера для косметології MeDioStar NeXT та його комплектацію, може отримати відгуки про роботу лазера та роботу сервісної служби компанії. Колектив компанії Asclepion в Україні сподівається, що споживач оцінить якість роботи та ефективність продукту з торговою маркою «Зроблено у Геманії».
Довгий час абляційне лазерне шліфування проводилося карбоновим лазером. З 1968 року карбоновий лазер використовувався на лікування шрамів акне, видалення зморшок, актичного хейліту та інших симптомів фотостаріння.…
За останні роки значно збільшилася кількість татуювань. Також збільшився спектр використовуваних чорнил, до їх числа вже входять флуоресцентні і чорнила, що світяться, і ці тенденції продовжують наростати.…