Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Лазер для видалення татуювань

За останні роки значно збільшилася кількість татуювань. Також збільшився спектр використовуваних чорнил, до їх числа вже входять флуоресцентні і чорнила, що світяться, і ці тенденції продовжують наростати. Чим більше зроблено татуювань, тим більша необхідність їх видалення. У минулому видалення тату проводилося не специфічною абляцією шкіри в області татуювання.

Як результат – татуювання зникало, але змінювалася пігментація шкіри, а в деяких випадках виникали навіть шрами. Для неселективної абляції використовували карбоновий лазер, аргоновий лазер та дермабразію.

Сьогодні для видалення тату використовують селективний термоліз – як хромоформ для лазера виступає фарба татуювання. Кожен колір чорнила поглинає певну світлову хвилю лазера. Відповідно, чим більше чорнила використовували при нанесенні тату, тим важче його видалити. З появою нових чорнил і кольорів видалення татуювань стає все важчим і важчим.

Зазвичай художнє татуювання складається з кількох чорнил, що значно ускладнює його видалення. Професійні татуювання наносять чорнило в середину епідермісу. Відповідно для ефективного лікування потрібний лазер, який досягає цієї глибини. При нанесенні непрофесійних татуювань використовують менше чорнила і розташовуються вони більш поверхнево, що значно полегшує їх видалення.

Так само, як і при видаленні меланосом, при видаленні фарб тату необхідно використовувати лазерну систему з дуже коротким імпульсом у наносекундному діапазоні. За цими характеристиками підходить косметологічний лазер із модулятором добротності (Q-switched лазер). Сьогодні на ринку лазерів представлені такі моделі: рубіновий лазер з модулятором добротності, олександритовий лазер з модулятором добротності, неодимовий лазер (Nd:YAG) з модулятором добротності.

Рубіновий лазер з модулятором добротності та довжиною хвилі 694 добре видаляє синій та чорний пігмент. Александритовий лазер з довгою хвилі 775 нм теж дуже ефективний при видаленні синіх та чорних чорнил татуювань. До того ж він має унікальну властивість видаляти зелений пігмент, найважчу фарбу для видалення. Олександритовий косметологічний лазер є золотим стандартом у видаленні зелених татуювань.

Неодимовий лазер є професійним інструментом для видалення тату, оскільки має властивість глибоко проникати у шкіру. Використовується для чорних чорнил, які зазвичай використовуються як професійними татуювальниками, так і любителями.

Неодимовий лазер з подвійною частотою (Nd:YAG) може використовуватися для руйнування червоного пігменту. В основному комбінації даних хвиль є ефективним при видаленні більшості татуювань. Навіть стійкі залишкові татуювання можна видалити після кількох сеансів.

Найбільш важливий аспект у видаленні татуювань – це з самого початку налаштувати пацієнта на реальний результат. Косметологічний лазер не гумка і більшість тату неможливо видалити повністю. На додаток до всього є повідомлення, що деякі фарби темніша через процеси окислення. Внаслідок чого пігмент фарби просто неможливо видалити. 

Тестова процедура дуже важлива при видаленні татуювання. Для видалення професійних тату проводять, як правило, 6-10 сеансів протягом 6 тижнів. Для аматорських татуювань зазвичай достатньо 3 -5 сеансів
У пацієнтів з темною шкірою, побічними ефектами видалення татуювань може стати депігментація або утворення шрамів. Багато косметологів рекомендують використовувати різні відбілювачі, аж до сонцезахисного крему, для зниження рівня хромоформів. 

Для кожного пацієнта регулярне використання сонцезахисного крему у зоні впливу є важливим елементом видалення татуювання. Не рекомендується проводити процедуру видалення тату в зоні із засмагою. Лікування пошкоджень та післяопераційний догляд є важливою частиною процедури лазерного видалення татуювань.

Вологе ведення ранової поверхні здійснюють поживними пом'якшувальними кремами протягом 1 - 2 тижнів після проведення процедури. Ігнорування цих рекомендацій збільшує ризик післязапальних змін, утворення шрамів та проведення додаткового лікування.

У майбутньому видалення татуювань можливо проводитиметься лазером з модулятором добротності випромінюючі пікосекундні імпульси. Крім того, професійні татуювальники можуть використовувати нові типи чорнила, які легко руйнуються лазерним імпульсом.

Компанія Asclepion, провідний світовий виробник лазерів для косметології та медицини, рекомендує використовувати для видалення татуювань лазер TatooStar Effect та TattooStar. Особливістю лазера для видалення тату TatooStar Effect - це можливість поєднання на одній платформі рубінового Q-switched лазера Ruby з довжиною хвилі 694нм з неодимовим Q-switched лазером з довжиною хвилі 1064нм/532нм. Це дозволить видаляти весь спектр татуювань та перманентного макіяжу незалежно від кольору.

  

Останнє покоління лазерів для видалення татуювань TattooStar пропонується в двох комплектаціях - рубіновий лазер (TatooStar R) - ефективне видалення татуювань чорного, синього та зеленого кольору, неодимовий лазер TatooStar Y - видалення особливо важких татуювань, червоного та жовтого кольору.

На ринку косметологічного обладнання України представлені як останні розробки Asclepion у галузі лазерів для видалення тату, так і клінічно випробувані моделі. Представники компанії в Україні допоможуть підібрати оптимальну конфігурацію та ціну лазера для видалення тату з урахуванням клінічних завдань, які стоять перед вашим косметологічним салоном чи клінікою.


Лазерна епіляція

На сьогоднішній день видалення волосся є найпопулярнішою косметологічною процедурою. Здається, всі косметологічні салони, спа-салони та клініки з естетичної медицини пропонують дані послуги своїм пацієнтам,…

Фракційний фототермоліз

Фракційний фототермоліз - це вплив лазерним випромінюванням на окремі мікроскопічні області, які спричиняє руйнування або коагуляцію клітин епідермісу у випадковому чи послідовному порядку. Неушкоджена…