Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Фракційний фототермоліз

Фракційний фототермоліз - це вплив лазерним випромінюванням на окремі мікроскопічні області, які спричиняє руйнування або коагуляцію клітин епідермісу у випадковому чи послідовному порядку. Неушкоджена шкіра, що оточує зони впливу, служить резервом клітин епідермісу та колагенових волокон, які починають мігрувати до місця ушкодження.

Цю методику рекомендують використовувати при лікуванні «гусячих лапок» (періорбітальних зморшок), лазерного омолодження, акне, підтяжки шкіри, хірургічних шрамів та меланодермії.

Ця методика також ефективна при розтяжках (стрії), фотостарінні та летиго. 

Фракційний неаблятивний фототермолз абсолютно безпечний і малотравматичний метод, як для обличчя, так і для шкіри всього тіла. Найбільш часто фракційний неаблятивний фототермоліз проводять ербієвим лазером з довгою хвилі 2940 нм і спеціальними насадками.

Фракційний аблятивний фототермоліз більш травматичний метод, але ефективність процедури та ефект омолоджування значно вищий. Енергія лазерного променя викликає глибші пошкодження шкіри та дерми. Для аблятивного фототермолізу використовують вуглекислотні лазери (карбоновий лазер) з довгою хвилі 10 600 нм та спеціальною насадкою для розподілу зон впливу.

 

На ринку косметологічного обладнання представлений широкий спектр лазерів, призначених для проведення фракційного фототермолізу аблятивного та неаблятивного типу.

Компанія Asclepion пропонує для проведення ефективного фракційного не аблятивного фототермолізу моделі ербієвого лазера - Dermablate Effect, MCL 31 Dermablate, для проведення аблятивного фракційного ліфтингу - вуглекислотний лазер MultiPulse CO2 з набором відповідних аксесуарів та насадок. Усі моделі лазерів для косметології довели свою ефективність при фракційному омолодженні шкіри.

     

На ринку косметологічного обладнання України представлені всі моделі лазерів для фракційного фототермолізу. Продаж лазера для косметології здійснюється представником компанії Asclepion прямо зі складів на території України. Кваліфікований персонал допоможе вам не тільки купити лазер для фракційного фототермолізу, але й підібрати відповідний набір аксесуарів та порекомендувати режими експлуатації при різних типах шкіри.

 


Лазер для видалення татуювань

За останні роки значно збільшилася кількість татуювань. Також збільшився спектр використовуваних чорнил, до їх числа вже входять флуоресцентні і чорнила, що світяться, і ці тенденції продовжують наростати.…

Ударно-хвильова терапія AWT від Asclepion

Целюліт – одна з найпоширеніших естетичних проблем, тому технології боротьби з ним постійно вдосконалюються. Завдання – оздоровити жирову тканину на клітинному рівні максимально швидко та безпечно для…