Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Лазерна ліпосакція: переваги та недоліки

Лазерна ліпосакція не тільки видаляє жир але стягує шкіру. Дана технологія є багатообіцяючою методикою видалення жирових відкладень у традиційних місцях і в недалекому майбутньому може замінити традиційну підтяжку живота.

Доктор Аббас Шамсудін (Dr. Abbas Chamsuddin) з медичного центру лазерної та малоінвазивної хірургії (Center for Laser and Interventional Surgery) (Атланта) каже, що люди віддають перевагу лазерній традиційній ліпосакції з кількох причин:

«Люди звертаються до традиційної ліпосакції для видалення жирових відкладень, але розчаровуються результатом, оскільки ліпосакція видаляє жир, але залишає обвислу шкіру. Лазерний ліполіз ідеально підходить для людей, котрі хочуть удосконалити своє тіло, видаляючи жирові відкладення»

«При лазерному ліполезі, на великі обсяги жиру впливає лазерна енергія і вони розплавляються. Жир стає більш плинним і легко видаляється. При цьому енергія косметологічного лазера сприяє виробленню нових колагенових волокон, які сприяють стягуванню шкіри».

Доктор Шамсудін представив результати дослідження 2 183 пацієнтів віком від 17 до 73 років (середній вік склав 38 років) після лазерної ліпосакції різних областей, включаючи шию, живіт, руки, груди, сідниці, жирові відкладення з боків талії в період з лютого 2009 року по липень 2012 року. Усі процедури проводилися під тумесцентною анестезією з різним ступенем седації, залежно від сфери впливу та скарг пацієнта.

Лазерна ліпоскація проводилася лазером з довгою хвилі 1064 нм або 1064/1320 нм. Лікування проводилося у кілька етапів – проведення місцевої тумісцентної анестезії, лазерний ліполіз, видалення жиру та підтяжка шкіри за допомогою комбінованої хвилі 1064/1320 нм.

Перед випискою всім пацієнтам рекомендували використовувати стягуючу білизну. За пацієнтами проводилося спостереження протягом першого тижня, потім з місячним, трьох і шести місячним інтервалом. Результати дослідження показали, що в сферах впливу жирові відкладення зменшилися на 30% - 90%, зменшення площі шкіри варіювалося від 20% до 80%.

Доктор Шамсудін продовжує: «Ступінь підтяжки шкіри залежала від вихідної млявості шкіри, віку пацієнта, зони впливу та наявність стяжок. Основні скарги пацієнтів на перших етапах після проведення процедур – незначний больовий синдром та наявність гематом. У період від трьох до шести місяців 7% пацієнтів мали повну підтяжку шкіри».

«Процес одужання йшов також як і за звичайної ліпосакції. З цього можна зробити висновок, що лазерна ліпосакція є безпечним і ефективнішим методом, ніж звичайна процедура і дозволяє видаляти більші об'єми жиру з одночасною підтяжкою шкіри. Техніка забезпечує відмінну контурну пластику без будь-якого втручання скальпеля хірурга»

Професор Джефрі Кенкел (Dr. Jeffrey Kenkel), керівник Центру з косметологічного лазерного впливу (Center for Cosmetic Laser Treatment) при Техаському університеті, так прокоментував дані дослідження: «Не дивлячись на проведене дослідження, дуже рано говорити про значну перевагу лазерної лі перед звичайною»

«Кілька перебільшена і безпека лазерної ліпосакції. Температура на кінці оптичного волокна, що проводить лазерний промінь, може досягати 400 градусів за Цельсієм. При непрофесійному застосуванні можливий не тільки опік, але прорив шкіри або пошкодження глибших структур організму. На жаль, у моїй практиці траплялися такі випадки»

Доповідь було прочитано на 38 щорічній зустрічі Товариства Інтевенційної Радіології (Society of Interventional Radiology) (США).

За матеріалами сайту Medscape


​QuadroStar Pro


Лазер для видалення пігментних плям

Ще перші моделі лазерів використовували для видалення пігментних плям. Випромінювання рубінового лазера дуже добре абсорбується меланіном. Висока абсорбція меланіном має свої позитивні та негативні сторони. Рубіновий…

Особливості вибору лазера для косметологічного салону

При виборі обладнання для косметологічного салону або клініки необхідно ретельно вивчити історію виробника, асортимент товару, передісторію технологій та методів. Якщо виробник косметологічного обладнання…