Офіційний сайт ТМ Asclepion в Україні

пн-пт 10:00 - 18:00 (044) 234-48-28 / (044) 467-52-23

Фототерапія (IPL) від Asclepion

З роками на нашій шкірі дедалі помітнішими стають прояви так званого фотостаріння. Під впливом ультрафіолету видозмінюються і грубіють волокна колагену та еластину, на поверхні шкіри утворюються заломи та зморшки. Судини та капіляри шкіри теж стають більш крихкими, що призводить до появи судинної сітки та судинних зірочок. Через вікове накопичення меланіну на поверхні проступають пігментні плями.

Одним із найефективніших способів боротьби з фотостарінням є високоінтенсивні джерела світла – IPL-системи. Це технологія вибіркового впливу на біотканини імпульсами світла видимої та ближньої інфрачервоної частини спектра.

Відмінність даної методики від лазерної – можливість регулювати глибину проникнення світла в тканини в широкому діапазоні спектру; гнучко варіювати густину енергії світлового спалаху; число імпульсів у спалаху; тривалість кожного імпульсу та інтервали між ними, відсікаючи непотрібні довжини хвиль спеціальними оптичними фільтрами. Все це дозволяє оптимізувати лікувальний процес і більш тонко контролювати його залежно від розв'язуваної проблеми та індивідуальних особливостей пацієнта.

Світлова хвиля, потрапляючи в дерму, впливає на колагенові волокна, стимулюючи їх оновлення та зміцнення, усуває поверхневі порушення судин, видаляє меланін, що накопичився під шкірою.

Після процедури ви отримуєте здорову, гладку, шкіру, що світиться, позбавлену косметичних дефектів.

Схема поглощения спектральных диапазонов IPL хромофорами кожи

Схема поглинання спектральних діапазонів IPL хромофорами шкіри

Фотоомолоджування – це метод корекції вікових змін, запускає регенерацію шкіри, повертає пружність та зменшує кількість зморшок. При цьому методі омолодження шкіри підключаються внутрішні резерви організму.

Принцип дії:

Світло, що генерується імпульсним джерелом, поглинається однією або декількома певними мішенями в шкірі і перетворюється на тепло. Залежно від проблеми шкіри, мішенями можуть бути: вода, меланін та оксигемоглобін.

Світлова енергія, впливаючи на мішені в шкірі, трансформується в теплову та «знищує» проблемні клітини, руйнує старий колаген та запускає синтез нового колагену силами самої шкіри. В результаті відновлюються фізіологічні процеси в шкірі, що дозволяє в найкоротші терміни її омолодити, позбавити дрібних зморшок, капілярної сітки, епідермальної гіперпігментації, звузити пори, покращити колір обличчя. Відбувається легкий ліфтинг овалу обличчя, що дозволяє надовго відкласти відвідування пластичного хірурга.

Важливий аспект – нетравматичність і неінвазивність процедури: фотоомолоджування не пошкоджує шкіру, а вплив високоінтенсивного джерела світла, що вибірково генерує імпульси з довжиною хвилі від 560 до 1200 нм, не тільки ефективно видаляє судинні та пігменти. еластинових волокон.

Фотоомолодження створено спеціально для жінок, які ведуть активний спосіб життя, у яких день розписаний буквально за хвилинами.

Показання: омолодження шкіри обличчя, кистей рук, декольте, дрібні поверхневі зморшки, судинна сітка, розацея (стадія еритеми), розширені пори, дифузна пігментація.

Очікуваний ефект:

Відновлюється рівномірне забарвлення шкіри (коагулюються поверхневі розширені судини, пігментація), покращується тонус шкіри (вплив на білки), стимулюється вироблення колагену (ліфтинг-ефект).

Ефект настає вже після першої процедури і оцінюється через 10-14 днів.

Фотоепіляція – це найбільш безболісний та безпечний метод видалення небажаного волосся. Фотоепіляцію можна рекомендувати для будь-якого типу волосся на будь-якій ділянці шкіри.

Принцип дії:

Система фотоепіляції впливає на великі поверхні шкіри короткочасними світловими спалахами. Інтенсивне імпульсне світло призводить до нагрівання фолікула (цибулини волосся), що викликає загибель клітин, відповідальних за зростання волосся.

Фотоепіляція є найефективнішим і щадним серед існуючих способів, оскільки надмірне тепло відводиться від шкіри завдяки інтегрованій системі охолодження.

Показання: небажане волосся на будь-якій ділянці тіла.

Фотоагуляція судин – апарат використовує імпульсне світло певної довжини, внаслідок чого розширена судина або коагулюється, або руйнується.

Принцип дії:

Технологія заснована на тому, що певна кількість світлової енергії впливає на конкретні структури (хромофори) тканини (патологічно розширена судина), при цьому інші тканини, наприклад, шкіра над розширеною судиною не ушкоджується.

Показання: телеангіектазії – поверхневі судини шкіри, видимі людським оком.

Очікуваний ефект: видимі судини зникають.

Фотокорекція пігментних плям – ґрунтується на тому, що поглинання світла пігментом меланіном та білками призводить до повної надшкірної дезінтеграції (руйнування) пігментних плям без побічних ефектів та пошкодження шкіри.

Принцип дії:

За рахунок коагуляції білків пігментної плями одразу темніють. Через кілька днів, шкіра в цьому місці починає злегка лущитися. Поступово коагульовані клітини зникають, і приблизно за тиждень видно остаточний результат. З'являється новий шар шкіри, пофарбований, як і оточуючі тканини. Ефект, що спостерігається, постійний і не є простим відбілюванням (наприклад, як при використанні альфагідрокислот або гідрохінону).

Показання: ластовиння; пігментні плями різного походження, включаючи сонячні плями.

Очікуваний ефект: зникнення пігментної плями.

Фототерапія акне – це можливість світла, що випромінюється джерелом, запускати фізіологічні процеси шкіри, що сприяють її оздоровленню.

Принцип дії:

Генероване імпульсним джерелом світло, поглинається певними мішенями в шкірі і перетворюється на тепло. Мішенями шкіри можуть бути вода, меланін та оксигемоглобін. Залежно від проблеми шкіри світло поглинається однією з мішенню або кількома відразу.

Так, при лікуванні вугрів (акне), світлова енергія поглинатиметься оксигемоглобіном, що знаходиться в судинах і капілярах, що живлять сальну залозу. При цьому світлова енергія трансформується на теплову, яка руйнує стінки судин, порушуючи життєдіяльність сальної залози.

Показання: лікування акне будь-якого типу.

Очікуваний ефект: зменшення висипів акне будь-якого типу, зменшення вироблення шкірного сала, покращення фізіологічних процесів у шкірі, відновлення «спокійного» кольору шкіри та вугрів, зменшення кількості «чорних» крапок.

Переваги IPL технології Raylife:

 • Кращі конкурентні технічні параметри випромінювача
 • Невелика та ергономічна маніпула
 • Високий ресурс лампи – випромінювача: 100 000 імпульсів
 • Оптимальний спектральний діапазон довжини хвиль 400-1200 нм
 • Вбудована та ізольована подвійна система охолодження шкіри
 • Набір із 10 фільтрів з оптимальними параметрами розмірів світлових плям
 • Зручна зміна фільтра та розміру плями за принципом все відразу
 • Сапфіровий кристал вікна фільтра
 • Автоматичне визначення параметрів фільтра
 • Вплив на будь-який тип шкіри та будь-який колір волосся
 • Терапія судин, акне, відновлення роботи сальних залоз, усунення гіперпігментації, фотоомолоджування, фотоепіляція
 • Робота на чутливих та делікатних ділянках шкіри
 • Безпека методики

Показання для процедури:

 • Посилення вироблення колагену, покращення якості шкіри
 • Розгладжування дрібних зморшок
 • Видалення розширених судин
 • Видалення пігментних плям
 • Терапія акне

Протипоказання

 • Абсолютним протипоказанням є наявність в організмі кардіостимулятора
 • Цукровий діабет
 • Системні захворювання сполучної тканини (склеродермія, системний червоний вовчак тощо)
 • Загальні інфекційні захворювання та ураження шкіри в передбачуваній зоні впливу
 • Вагітність

Параметри:

Довжина хвилі 400-950 нм
Фільтри: 400-750 нм, розмір плями - 3см²(1см х 3см)
500-750 нм, розмір плями - 3см², 8см²(1,6см х 5см)
550-950 нм, розмір плями - 3см²
600-950 нм, розмір плями - 3см², 8см²
Щільність енергії: 30 Дж/см²
Тривалість імпульсу: поодинокий – 5-35 мс
спалах – 35-80 мс (три імпульси 5-20 мс, інтервал 10 мс)
Частота повторення імпульсів: 1Гц
 

Набір швидкозмінних фільтрів до наконечника

Наконечник для фототерапії зі змінними наконечниками


Радіочастотна терапія RF від Asclepion

Це один з нових напрямків у галузі естетичної медицини, є безпечним методом лікування радіохвилями високої частоти, що зупиняє процеси старіння шкіри, підтягує контури обличчя, а також лікує локалізовані…

Лазерна епіляція діодним лазером

Ряд клінічних досліджень показало, що використання різних імпульсних режимів суттєво не впливає на ефективність лазерної епіляції та комфорт пацієнта. У подвійному сліпому дослідженні взяли участь 70…